USACares Jobs

Job Information

DHL Express, Inc. MANAŽER MEZD A PERSONALISTIKY in United States

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2020 jsme již po třetí v řadě obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer a nově získali na základě zpětné vazby od zaměstnanců ocenění Great Place to Work.

Jsme součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group, která zaměstnává téměř půl milionu zaměstnanců, ve více než 220 zemích a teritoriích.

Pokud se o nás chcete dozvědět více, koukněte na náš profil zde:

Pro divizi DHL Express s místem výkonu práce v Ostravě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER MEZD A PERSONALISTIKY

Hlavní úlohou této pozice je navrhovat, vytvářet a implementovat procesy v oblasti personální a mzdové administrativy.

Vaším úkolem bude:

poskytovat odbornou pomoc zaměstnancům v oblasti personální a mzdové agendy

být partnerem manažerům na všech úrovních řízení v dané oblasti

zajišťovat spolupráci se všeobecnou účtárnou, finančním oddělením a oddělením daní a výkaznictví

odpovídat za plnění zákonných povinností společnosti

odpovídat za celkové vedení personální a mzdové agendy všech zaměstnanců, včetně vyslaných a zahraničních zaměstnanců

spravovat databázi profilů rolí a udržovat ji aktuální

zajišťovat metodické vedení, úpravy a testování SAPu (super user) a spolupracovat s IT oddělením a konzultanty SAPu

odpovídat za oblast zdravotní preventivní péče

řídit tým personalistek a mzdových účetních

Co od Vás očekáváme?

VŠ vzdělání

min. 5 let praxe ve vedení personální a mzdové agendy

výbornou znalost pracovního práva

zkušenost s vedením týmu

velmi dobrou znalost anglického jazyka v písemné i ústní podobě

pokročilou znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)

velmi dobrou znalost SAP

výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

schopnost dělat rozhodnutí

silně prozákaznicky orientovanou osobnost

vůli dosáhnout cíle

flexibilitu

iniciativu

Úspěšný uchazeč může očekávat:

motivující finanční ohodnocení - fixní plat + roční bonus

služební auto i k soukromým účelům, telefon, notebook

pracovní smlouvu na dobu neurčitou

profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce vzdělávacích programů a tematických školení

příspěvek na studium cizích jazyků

paletu firemních benefitů (stravenky zdarma, slevy u našich dodavatelů/partnerů, zvýhodněná Multisport karta a mnoho dalšího)

týden dovolené navíc a sick-days

Nástup ideálně ihned.

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

DirectEmployers