USACares Jobs

Job Information

Tenneco/Federal Mogul Motorparts Inżynier Jakości Procesu in Rybnik, Poland

Inżynier Jakości Procesu

  • Tracking Code: 185809

  • Job Location: Rybnik, SL

  • Country: Poland

Job Description

TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych.Naszymi klientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Dla naszego zakładu wRYBNIKUzatrudnimy pracownika na stanowisko:

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • wspieranie procesów produkcyjnych w fazie seryjnej i przed-seryjnej w zakresie jakości

  • zarządzanie dokumentacją jakościową na liniach produkcyjnych

  • zarządzenie SPC

  • przeprowadzanie analiz zdolności procesu, zapisów procesu, zwrotów

  • uczestnictwo w spotkaniach zespołów wielodyscyplinarnych, min. Reklamacji, zarządzania zmianami

  • współpracę z innymi działami w zakresie udoskonalania procesów i systemu jakości

  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych

  • szkolenie pracowników na temat wymagań jakościowych

Required Skills

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • wykształcenie techniczne z zakresu inżynierii jakości lub powiązanych z nią dziedzin

  • doświadczenie zawodowe, preferowane na stanowisku inżyniera jakości

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Required Experience

Oferujemy:

  • stabilną pracę

  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój

  • uczestnictwo w szkoleniach

We are an equal opportunity employer. Employment selection and related decisions are made without regard to gender, race, age, disability, religion, national origin, color, gender identity, sexual orientation, veteran status or any other protected class.

DirectEmployers